Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Darbintera“

Pardavimų projektų vadovas (-ė) (skydiniai namai)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis:

  • Skydinių namų pardavimo organizavimas (Lietuvos ir užsienio rinkos);
  • Medžiagų užsakymas, gamybos kontrolė;
  • Dalyvavimas rengiant projektinius skaičiavimus;
  • Pardavimo dokumentų rengimas;
  • Dalyvavimas teikiant ir derinant projektinius sprendimus;
  • Nuolatinis ryšio su klientais palaikymas iki projekto užbaigimo;
  • Projekto eigos ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Sutarties įsipareigojimų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis inžinerinis / ekonominis išsilavinimas;
  • 2 metų darbo patirtis projektų vadovo pareigose arba medienos apdirbimo srityje;
  • Komunikabilumas, geri pardavimų įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), kiekviena papildoma užsienio kalba - privalumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, taktiškumas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas, gebėjimas dirbti su dokumentų rengimo programomis.

Įmonė siūlo

  • Pastovų darbą, nuolatines tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką bei profesionalų kolektyvą;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo įmonės rezultatų priklausantį motyvacinį priedą.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas

Mūsų klientas - įmonė, kurios pagrindinės veiklos kryptys: statybos (remonto, restauracijos) darbai, skydinių - karkasinių namų projektavimas ir gamyba, siūlo darbą Pardavimų projektų vadovui.