Projektų vadovas (-ė)

2800-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

  • Planuoti, valdyti bei užtikrinti priskirtų projektų portfelį ir projektų komandas bei užtikrinti projekto užduočių įgyvendinimą pagal numatytą planą ir resursus;
  • Efektyviai bendradarbiauti su projekto darbo grupės nariais, vidiniais / išoriniais klientais siekiant laiku įgyvendinti suformuotus projekto tikslus įgyvendinimo klausimais, planuoti ir valdyti projektų įgyvendinimo darbo grupės narių veiklą bei organizuoti jų darbą;
  • Ruošti, teikti ir užtikrinti, kad būtų kokybiškai, tinkamai ir laiku parengti projektų įgyvendinimui reikalingi dokumentai;
  • Vertinti ir užtikrinti projektų išteklių ir rizikų valdymą;
  • Prižiūrėti projektuose vykdomų veiklų ir pirkimo sutarčių įgyvendinimą;
  • Užtikrinti priskirtų projektų sėkmingą įgyvendinimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, verslo valdymo, verslo administravimo, vadybos ar kita panašaus pobūdžio išsilavinimo sritis);
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis, projektų valdymo, analizės, efektyvumo valdymo, veiklos optimizavimo, organizavimo ar panašaus darbo patirtis;
  • Projektų valdymo metodikų, įrankių išmanymas bei jų taikymo patirtis, projektų valdymo sertifikatas - privalumas;
  • Analitinis mąstymas, veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai, gebėjimas dirbti dinamiškoje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje;
  • Finansinio raštingumo įgūdžiai - privalumas;
  • Patirtis planuojant, organizuojant ir koordinuojant komandos darbus;
  • Atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas spręsti problemas;
  • Gebėti darbuotis ties keliais projektais vienu metu.

Mes Jums siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

2800-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eglės sanatorija

Dienos centras

Daugiau nei 50 metų sveikatinimo patirtį sukaupusi organizacija, apsigaubusi modernia ir šiuolaikiška skraiste, nuolat tobulėjanti ir siekianti aukštumų. Tai „Eglės sanatorija“ – didžiausia sanatorija Lietuvoje. Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti savo pagrindinę misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. „Eglės sanatorijoje“ šio tikslo siekia apie 700 įvairiose pozicijose dirbančių darbuotojų.
See all ads of this company (15)
informacija apie Eglės sanatorija
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
153
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1152 €
25% uždirba 1152-1537 €
25% uždirba 1537-1799 €
25% uždirba nuo 1799 €