Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vilpros pramonė“

Projektų vadovas

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Vilpros pramonė“

Darbo pobūdis

Jei Tau patinka kelionės, bendravimas su skirtingų kultūrų žmonėmis, moki spręsti problemas ir priimti sprendimus čia ir dabar bei siekti užsibrėžtų tikslų – kviečiame Tave į pokalbį dėl projektų vadovo pozicijos Vilpros pramonėje. Mūsų tikslas – augimas. Per pastaruosius metus stipriai didiname pardavimus ir tikimės, kad Tu prisidėsi prie dar didesnių tikslų siekimo. Dirbdami komandoje Mes komunikuojame su potencialiais klientais pristatydami mūsų produktus. Šiame darbe Tu bendrausi su klientais nuo pirmo kontakto, iki derybų, sutarties sudarymo ir jos įvykdymo. Jei turi patirties ir esi motyvuotas – šaunu, suteiksime visas galimybes Tau atsiskleisti. Jei turi reikiamas savybes, tačiau trūksta patirties – mes padėsime Tau užaugti, nes Mes augsime kartu!

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų ir/arba Vokiečių kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Inžinerinis išsilavinimas arba patirtis parduodant techninius sprendimus būtų privalumas;
  • Organizuotumas ir orientacija į rezultatą, drąsa priimti iššūkius;
  • Galimybė keliauti užsienyje;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Galimybę augti profesinėje srityje;
  • Atlyginimo priedus ir kitas motyvavimo priemones;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę dirbti mišriu darbo grafiku.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklausomai nuo darbo patirties ir turimų gebėjimų.
Priedai priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

UAB "Vilpros pramonė“ 1998 m. pradėjo gaminti dūmtraukius. 2005 m. sertifikavo gamybą ir gaminamas dūmtraukių sistemas pagal darniuosius Europos standartus, taikomus metaliniams dūmtraukiams. Gamykloje nuolat diegiamos naujausios technologijos, ypač didelis dėmesys skiriamas produktų kokybei.

UAB "Vilpros pramonė" yra dinamiška, atvira, atsakinga ir patikima įmonė, taikanti novatoriškas aptarnavimo koncepcijas, teikianti didelę prekių įvairovę ir tokiu būdu sudaranti galimybę klientams priimti geriausius sprendimus. Gaminama produkcija apdovanota ne vienu Lietuvos pramonininkų konfederacijos medaliu.

Siekdama verslo sėkmės įmonė taip pat siekia būti ir neatskiriama visuomenės dalis – kurti ir palaikyti gerus santykius su darbuotojais, klientais, tiekėjais, verslo partneriais, konkurentais, valdžios institucijomis ir žiniasklaidos atstovais.
informacija apie UAB „Vilpros pramonė“
2264 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1511 €
25% uždirba 1511-2050 €
25% uždirba 2050-2602 €
25% uždirba nuo 2602 €