Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektų vadovas

Vilnius - MB "Dataservis"

Darbo pobūdis

Kontroliuoti ir įgyvendinti elektros, silpnų srovių, automatikos projektus;
Operatyviai reaguoti ir spręsti projekto įgyvendinimo metu kylančias problemas,
Vadovavimas, užduočių delegavimas projektų komandoms, jų įvykdymo kontrolė;
Informacijos, dokumentacijos rengimas ir atsiskaitymas už projektų eigą bei rezultatus;
Projektų pridavimas užsakovui, valstybinėms institucijoms;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas energetikos ar elektronikos srityse;
Ne mažiau 1-rių metų projektų valdymo, vadovavimo projekto komandoms darbo patirtis;
Strateginis ir analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
Puikūs darbo su MS Office programomis, AutoCAD įgūdžiai;
Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
Iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
Darbą su tarptautiniais užsakovais;
Darbo vietą įvairiose Europos šalyse (projekto įgyvendinimo laikotarpiu)
Mokamą priedą nuo darbų vykdymo apimties

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

MB "Dataservis"

Elektros, automatikos, silpnų srovių, numerių nuskaitymo sistemų projektavimas, diegimas, priežiūra.