Projektų vadybininkas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Indigroup“

Darbo pobūdis

  • Įvairios metalo produkcijos gamybos projektų administravimas ir įgyvendinimas smulkiųjų užsakymų kategorijoje
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir teikimas pagal gaunamas užklausas
  • Tiesioginis darbas su užsakovais derinant techninių užsakymų parametrus, terminus bei biudžetus
  • Efektyvus turimų gamybinių pajėgumų planavimas ir išnaudojimas, reguliarus bendravimas su gamybos skyriumi ir technologais
  • Darbas su užsakomosios gamybos partneriais visoje Lietuvoje
  • Gamybai reikalingų žaliavų užsakymas (projektiniai pirkimai) iš tiekėjų Lietuvoje ir užsienio šalyse (dažai, metalas ir kt.)
  • Būtinio kiekio žaliavų likučių palaikymas sandėlyje

Reikalavimai

  • Sėkminga tiekimo ir/arba pardavimų patirtis dirbant užsakomosios gamybos/pramonės srityje
  • Praktika pagrįstos žinios verslo vadybos procesų, gamybos organizavimo ir projektų valdymo srityse
  • Geri planavimo ir derybų įgūdžiai
  • Puikūs gebėjimai kurti ir įgyvendinti ilgalaikius ir trumpalaikius planus
  • Gebėjimas argumentuotai pateikti ir apginti nuomonę
  • Išsilavinimas technologijų/pramonės/inžinerijos srityje būtų privalumas
  • Orientacija į ilgalaikius veiklos rezultatus
  • Verslo angų kalbos žinios (b1)

Siūlome

  • Atsakingą poziciją sėkmingą istoriją turinčioje gamybinėje įmonėje
  • Galimybę ugdyti vadybines ir technologines kompetencijas
  • Draugišką ir profesionalią kolegų komandą
  • Atlyginimo priedus už pasiektus rezultatus

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Indigroup“

Indigroup yra aukščiausio lygmens specialistų ir vadovų atrankos profesionalai. Mūsų klientė UAB „Politeca” – daugiau kaip 30 metų metalo apdirbimo ir gamybos paslaugas teikianti įmonė. Moderni gamybinė bazė leidžia atlikti aukšto tikslumo reikalaujančias operacijas ir dirbti su tokiais metalais kaip aliuminis, cinkuotas, juodas ir nerūdijantis plienas, žalvaris bei varis.

Augant gamybos apimtims, įmonė ieško Projektų vadybininko (-ės) prisijungti prie komandos Vilniuje. Naujasis komandos narys bus atsakingas už smulkiųjų užsakymų administravimą ir gamybos aprūpinimą eksploatacinėmis medžiagomis.

Daugiau apie Politeca: www.politeca.lt

Daugiau apie Indigroup: www.indigroup.lt
See all ads of this company (4)