PROJEKTŲ VADYBININKĖS (-O)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Stay live“

Darbo pobūdis

Mes siūlome:

  • perspektyvų ir atsakingą darbą tarptautinėje muzikos industrijoje;
  • tobulėjimą auginant administracinius/organizacinius gebėjimus;
  • savirealizacijos galimybes;
  • galimybę nemokamai lankytis koncertuose ir kituose renginiuose;
  • motyvuojantį atlyginimą.

Reikalavimai darbuotojui

Jūsų atsakomybė apims:

  • bendravimą su užsienio klientais;
  • dokumentacijos ruošimą, korespondencijos tvarkymą;
  • dalyvavimą renginių planavime, organizavime ir įgyvendinime;
  • informacijos rinkimą ir sisteminimą.

Iš naujo komandos nario tikimės:

  • puikių anglų kalbos žinių žodžiu ir raštu;
  • rusų kalba būtų privalumas;
  • iniciatyvumo, atsakingumo bei komunikabilumo;
  • greitos orientacijos, atsakingo požiūrio į darbą;
  • gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • puikių planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimų.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dalį savaitės dienų dirbti nuotoliniu būdu (pagal susitarimą)

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Galimybė nemokamai lankytis koncertuose ir kituose įmonės renginiuose

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kompetencijos.

UAB „Stay live“

„Stay live“ – muzikos talentų paieškos ir pirkimų agentūra, atstovaujanti vieniems didžiausių renginių organizatorių Baltijos šalyse bei Lenkijoje, jau daugiau nei 20 metų padedanti surengti tūkstančius renginių Europoje.
informacija apie UAB „Stay live“
3
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.