Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Hila

Registratorius (-ė) (medicinos paslaugas teikiančioje įmonėje)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Hila

Darbo pobūdis

  • Atvykusių klientų registravimas bei išankstinis registravimas telefonu;
  • Informacijos teikimas apie Hila teikiamas paslaugas;
  • Operatyvus ir tikslus informacijos suvedimas įstaigos informacinėje sistemoje;
  • Asmens sveikatos istorijų tvarkymas, archyvavimas;
  • Bendradarbiavimas su gydytojais, slaugytojais, kitais sveikatos priežiūros specialistais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi įgijęs (-usi) aukštąjį / aukštesnįjį išsilavinimą (medicininės srities – didelis privalumas);
  • Kalbi ne mažiau kaip viena užsienio kalba (anglų arba rusų);
  • Esi patyręs (-usi) MS Word arba Excel vartotojas (-a);
  • Mėgsti bendrauti, išmanai klientų aptarnavimo standartus.

Įmonė siūlo

  • Perspektyvų darbą aukštos reputacijos įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą;
  • Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo tikslus;
  • Nuolaidų programą įmonės teikiamoms sveikatos priežiūros paslaugoms.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimų žinių, patirties ir įgūdžių.
Hila

Hila

Nuo 1994 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie Hila
2857 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
576
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1231 €
25% uždirba 1231-2103 €
25% uždirba 2103-3068 €
25% uždirba nuo 3068 €