Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pajūrio Gabija“

REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIAUS (-ĖS) ASISTENTO (-ĖS)

710-800 €/mėn. Į rankas
Palanga, Kretinga - UAB „Pajūrio Gabija“

Darbo pobūdis

Viešbutis “Gabija” savo priėmimo komandos pastiprinimui ir kokybiškam klientų aptarnavimui užtikrinti terminuotam darbui ieško REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIAUS (-ĖS) ASISTENTO (-ĖS):

Reikalavimai darbuotojui

Administratoriaus darbo pobūdis ir reikalavimai:

  • Viešbučio svečių priėmimas, apgyvendinimas, išlydėjimas;
  • Užsakymų / rezervacijų priėmimas;
  • Papildomų paslaugų užsakymų (masažų ir kt.) administravimas;
  • Darbas su viešbučio rezervacine sistema;
  • Bendravimas su klientais, informacijos teikimas, problemų sprendimas.

Reikalavimai:

  • Sklandžiai bendrauti ir rašyti lietuvių ir anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Mandagumas, paslaugumas;
  • Atsakingumas, imlumas, gebėjimas greitai apdoroti ir įsisavinti informaciją.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

710-800 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties ir rezultatų.

4* viešbutis Palangoje
informacija apie UAB „Pajūrio Gabija“
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1056 €
25% uždirba 1056-1310 €
25% uždirba 1310-1956 €
25% uždirba nuo 1956 €