No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje

RELINĖS APSAUGOS IR AUTOMATIKOS INŽINIERĖ (-IUS)

2022-3033 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Ignitis grupė

Ar norite tapti įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ dalimi?

Ieškome kolegės (-os), kuri (-is) prisijungtų prie Alytaus Pastočių eksploatavimo komandos. Kartu dirbsite su 2 vyresniaisiais RAA inžinieriais, kurių misija - saugiai ir užtikrintai tiekti elektros energiją vartotojams, užtikrinant patikimą relinės apsaugos ir automatikos (RAA) veikimą priskirtuose eksploatuoti įrenginiuose. Pastočių eksploatavimo komandoje taip pat dirba ir 3 inžinieriai, aptarnaujantys kitas eksploatuojamų elektros įrenginių sritis.

Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • Vykdyti komandai priskirtų 35 kV elektros linijų bei 35-110 kV transformatorių pastočių ir 10 kV skirstomųjų punktų antrinės komutacijos elektros įrenginių vystymo krypčių įgyvendinimą;
 • Organizuoti ir vykdyti komandai priskirtų RAA įtaisų techninę priežiūrą, remontą, bandymus, defektavimą, rengti elektros įrenginių defektinius žiniaraščius, atlikti defektų šalinimą;
 • Vykdyti RAA įtaisų statybos, montavimo bei derinimo darbų kokybės kontrolę ir pateikti savo pastabas bei pasiūlymus;
 • Užtikrinti komandai priskirtų RAA įtaisų techninių dokumentų teisingumą, pakankamumą, schemų tikslumą;
 • Tirti atsijungimus, gedimus, avarijas ir sutrikimus elektros įrenginiuose, juos analizuoti bei rengti prevencines priemones.

Tikimės, kad Jūs:

 • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį elektrotechninį išsilavinimą;
 • Gebate išmanyti elektrotechniką ir automatiką;
 • Turite žinių apie aptarnaujamą įrangą (relinės apsaugos ir automatikos įrenginiai);
 • Gebate puikiai komunikuoti žodine ir rašytine lietuvių kalba, susikalbėti rusų kalba bei skaityti technines instrukcijas anglų kalba;
 • Turite darbo su MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel) vartotojo įgūdžius;
 • Turite darbo su AutoCAD programa vartotojo įgūdžių;
 • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

 • Tapsite ilgametę patirtį turinčios, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse komandos dalimi;
 • Dirbsite su moderniomis, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiomis priemonėmis;
 • Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir imtis pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėdami prie šalies energetikos poreikį užtikrinančių projektų;
 • Kartu su profesionalia komanda imsitės unikalių, tik šiam sektoriui būdingų, projektų;
 • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, lankstaus grafiko galimybes ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.


„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2024 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 2022 iki 3033 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Atlyginimas

2022-3033 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje

Ignitis grupė

„Ignitis grupė“ – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) užtikrina nenutrūkstamą energijos tiekimą šalies žmonėms. Bendrovė eksploatuoja bei prižiūri elektros ir dujų skirstomuosius tinklus, stiprina jų patikimumą, taip pat diegia išmaniuosius sprendimus, rūpinasi tinklų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu, garantiniu elektros ir dujų tiekimu.

ESO rūpinasi daugiau nei 126 tūkst. km elektros oro ir kabelių linijomis, eksploatuoja per 9 tūkst. km dujotiekių.

www.eso.lt
See all ads of this company (99)