Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Verslo Mada“

Restorano administratorė (-ius) Meat Lovers Svencelė

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Verslo Mada“

Darbo pobūdis

Meat Lovers Svencelė - kaip mes patys sakom, esam pramogų verslo atstovai! Jau 10 metų dirbam Lietuvoje ir nenustojam toliau tobulėti ir augti.

Mūsų pagrindinis tikslas yra teikti džiaugsmą žmonėms, o labiausiai mėsos mylėtojams, jų skrandžiams ir akims.
Mums yra svarbu - geras vibe'as, skanus ir kokybiškas maistas, rūpestingas aptarnavimas. Tai restoranas tau, jis – toks, kaip ir tu.

Šiuo metu kviečiame prisijungti restorano administratorę (-ių):
♨️ Komandos motyvavimas ir apmokymas
♨️ Bendravimas su tiekėjais, produktų tiekimo užtikrinimas
♨️ Produktų sandėlio priežiūra ir tvarkos palaikymas
♨️Organizuoti padavėjų ir barmenų darbą;
♨️ Užtikrinti aptarnavimo kokybę dirbant su komanda salėje;
♨️ Bendrauti su svečiais organizuojant privačius renginius ir rezervacijas;
♨️Pasirūpinti techniniais darbais (kasos knyga/sąskaitos ir t.t.);
♨️Komunikacija su vadovais siekiant bendrų tikslų;

Mes stengėmės sukurti savo tobulą standartą ir toliau tikimės išlaikyti šią kūrybiškumo atmosferą bei nuoširdų atsidavimą tam, ką darome.

Reikalavimai darbuotojui

♨️ Vadovavimo patirtis virtuvėje bent 2 metai (maisto gamyboje restorane)
♨️ Higienos normų išmanymas
♨️ Darbštumas, sąžiningumas, atsidavimas darbui

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Stalo tenisas Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
♨️ Draugišką, jaunatvišką ir kūrybišką kolektyvą
♨️ Galimybes tobulėti ir mokytis naujų dalykų
♨️ Lankstų darbo grafiką, pilnu etatu
♨️ Įdomią ir naudingą patirtį

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo patirties, įsitraukimo, žinių ir atliekamų pareigų. Derinama pokalbio metu.

Paskubėk ir prisijunk prie mūsų komandos ir būk pirmas, kuris galės mėgautis savo darbu kartu su mumis.

Meat Lovers Svencelė - restoranas įsikūręs gražiausioje Lietuvos vietoje ant Marių krantų, Jėgos aitvarų rojuje. Čia gali atsipalaiduoti ir jaustis gerai, mėgautis savo maistu ir praplaukiančių laivų ir aitvarų vaizdais. Kerinti ir neužmirštama vieta!

Mums svarbiausi dalykai yra - laimingas darbuotojas, kokybiški produktai, apsipatenkinęs lankytojas.

Jau dabar tapk mūsų komandos dalimi - rašyk arba skambink!
informacija apie UAB „Verslo Mada“
1620 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.