Rinkodaros komunikacijos specialistas (-ė)

2450-2975 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Inclusive for people with disabilities
Vilnius - MB „HR Guide“ klientas

Tavo atsakomybės

  • Patraukiančio ir įtraukiančio turinio kūrimas žodžiais, vaizdais ir video formatu
  • Straipsnių, komentarų, pranešimų žiniasklaidai rengimas, ryšių su žiniasklaida palaikymas
  • Darbas su įmonės interneto svetaine: informacijos apie prekes įvedimas, aprašymų kūrimas, straipsnių talpinimas
  • Pagalba kolegoms rengiant prezentacijas
  • Gaunamos iš gamintojų informacijos įvertinimas, sisteminimas, adaptavimas ir pateikimas tiksliniuose įmonės komunikacijos kanaluose lietuvių kalba
  • Socialinių tinklų (iš viso 6) administravimas, turinio kūrimas, planavimas ir priežiūra
  • Naujienlaiškių klientams ir partneriams ruošimas ir siuntimas (CRM ir MailerLite sistemos)
  • Komunikacija su klientais socialiniuose tinkluose
  • Taip pat į tavo pareigas įeis planuoti, koordinuoti ir įgyvendinti įmonės bei renginių komunikaciją rašant, derinant turinį nuo idėjos iki jos realizavimo
  • Informacinių brošiūrų, katalogų rengimas
  • Bendradarbiavimas su verslo partneriais ir Lietuvos tikslinėmis mokslo įstaigomis
  • Vebinarų organizavimas

Darbui reikalingi įgūdžiai ir gebėjimai

  • Turi mažiausiai dvejų metų patirties rinkodaros ir komunikacijos srityje
  • Sklandžiai lietuvių kalba komunikuoji raštu ir žodžiu
  • Gebi skaityti informaciją anglų kalba
  • Esi susipažinęs/-usi su CRM sistemomis (didelis privalumas)
  • Darbe esi naudojęs/-usi socialinių tinklų platformomis (Facebook, LinkedIn, Youtube)
  • Puikiai planuoji savo laiką, gebi nusistatyti darbo prioritetus ir laiku atlikti užduotis
  • Esi kūrybingas/-a, imlus/-i įsisavini naujas technologijas
  • Esi baigęs/-usi rinkodaros, vadybos ar komunikacijos srities studijas
  • Gebi kurti nesudėtingus maketus online prieinamais įrankiais
  • Gebi dirbti Microsoft Office programomis ir su DI įrankiais
  • Turi supratimą, kaip veikia SEO

Esminiai reikalavimai: kritinis mąstymas, puikūs rašymo įgūdžiai lietuvių kalba ir smalsumas naujoms
informacinėms technologijoms.

Ką mes siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą su ESET, vienu didžiausių kibernetinio saugumo prekės ženklu Lietuvoje
  • Dinamišką darbo vietą ir įtraukiančią atmosferą, neformalų ir laisvą bendravimą komandoje
  • Nuotaikingus ir pilnus naujų patirčių įmonės renginius – darbostogas, komandos formavimo veiklas,
progines šventes ir kt. (visos idėjos laukiamos)
  • Profesionalų, rikodaros profesijai atsidavusį vadovą
  • Galimybę dalyvauti IT ir rinkodaros mokymuose
  • Sveikatos draudimą (įsigalioja po bandomojo laikotarpio)
  • Papildomas dvi atostogų dienas
  • Trumpesnę, 39 val darbo savaitę
  • Darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) - 1500 Eur, o su priedais (kurie pradedami mokėti po bandomojo laikotarpio) vidutiniškai gali siekti 1800 Eur.

Ačiū, kad svarstote darbo pasiūlymą.
Mūsų kliento įmonė subūrusi aukščiausios klasės profesionalų komandą ir kviečia jus prisijungti prie jų įdomios kelionės!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu 39 valandų darbo savaitė Papildomas dvi atostogų dienas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sveikatos draudimas įsigalioja po bandomojo laikotarpio

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Nuotaikingi ir pilni naujų patirčių įmonės renginiai – darbostogas, komandos formavimo veiklas, progines šventes ir kt. (visos idėjos laukiamos)

Atlyginimas

2450-2975 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) - 1500 Eur, su priedais, kurie pradedami mokėti po
bandomojo laikotarpio, vidutiniškai gali siekti 1800 Eur.

MB „HR Guide“ klientas

Kviečiame rinkodaros komunikacijos guru prisijungti prie mūsų kliento,- UAB Baltimax komandos. Ši įmonė yra gerai žinoma IT sprendimų platintoja Lietuvoje, dirbanti su žinomais ženklais, tokiais kaip: ESET, Acronis, Google Workspace, Tableau ir kitais. Veikia tiek B2B, tiek B2C sektoriuje, padeda apsisaugoti nuo kibernetinių atakų, duomenų praradimo.
Lietuvoje turi platų partnerių tinklą, kurio pagalba gali įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Naujasis komandos narys bus atsakingas už įmonės išorinę komunikaciją.
Jei tau įdomi IT sritis, turi patirties rinkodaros komunikacijos srityje ir gebi dirbti savarankiškai, – gal šis darbas Tau?