Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Šaldytų maisto pusgaminių gamybos specialistas

850-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės natūralią šaldytų maisto pusgaminių ir konditerijos produkciją, siūlo darbą žmogui, turinčiam patirties maisto gamyboje, mokančiam, galinčiam ir norinčiam prisiimti atsakomybę.
Darbas ir rankinis, ir prie įv. įrengimų (šaldytų maisto pusgaminių gamybos linijos ceche): maišyklių, kočiojimo įrengimo, linijos.
Pagalba komandai gaminant gaminius - tiek su įrengimais, tie rankiniu būdu.

Reikalavimai

Patirtis maisto (ir/ar konditerijos gaminių) gamybos, viešojo maitinimo sektoriuje.
Noras mokytis ir tobulėti.
Darbštumas, aktyvumas, vidinė orientacija į rezultatą.
Atsakingumas ir pareigingumas.
Tempas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas.
Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį nuo 850 eur ,,į rankas '' (,,ant popieriaus'' - 1400 eur), su perspektyva ir galimybe - didėti.
Pastovų lankstų darbo grafiką (slenkančio pobūdžio).
Įdomų dinamišką darbą, ir galimybę tobulėti.
Puikius ,,mokytojus''.
Sveiką psichosocialinę atmosferą darbo kolektyve.
Darbo vieta gali būti pritaikyta asmeniui su negalia.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimą įtakoja gamybos rezultatai (produkcijos kiekis/įvykdomos normos).
CVB client

UAB „Prezo grupė“

UAB PREZO GRUPĖ - stabili ir sėkmingai daugiau nei 6 metus veikianti įmonė, turinti socialinį statusą, vykdanti miltinių ir šviežių konditerijos produktų gamybą. Įmonėje formuojami šaldyti maisto pusgaminiai, ir kepami įvairiausi konditerijos gaminiai, tiekiami pirkėjams į daugelį Lietuvos miestų. PREZO GRUPĖS gaminių natūralumas ir kokybė, į kuriuos sudėta įmonės darbuotojų meilė ir švelnumas, siekia suteikti ne tik jaukumo ir šilumos jausmą, bet ir - atneštų nuoširdų džiaugsmą.
informacija apie UAB „Prezo grupė“
1086 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 819 €
25% uždirba 819-1008 €
25% uždirba 1008-1156 €
25% uždirba nuo 1156 €