Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Algrima“

Salės vadybininkė (-as)

1200-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Algrima“

Darbo pobūdis

  • Santykių su esamais klientais palaikymas;
  • Užsakymų priėmimas, jų koordinavimas ir paskirstymas;
  • Klientų aptarnavimas pardavimų salone;
  • Naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Gebėjimas greitai rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį kliento poreikius;
  • Atsakingumas, motyvacija darbui, noras ir pastangos tobulėti;
  • Vairuotojo teisės (B kategorija);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • Rusų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Darbas su apskaitos programa RIVILĖ – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą;
  • Stabilų darbo užmokestį ir priedus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 val.; V 8:00 - 16:00 val.;
  • Darbą draugiškoje kompanijoje;
  • Mokymus bei kitas papildomas motyvacines priemones;
  • Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
  • Bazinį atlyginimą ir nuo pardavimų rezultatų priklausančius priedus.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nuo 1200 eurų iki 1500 eurų ir daugiau, priklausomai nuo pardavimo rezultatų.

UAB "ALGRIMA" nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą darbo rūbų, asmeninių apsaugos priemonių gamybos ir prekybos srityse. Kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais, atitinkančiais Lietuvos bei Europos Sąjungos standartų reikalavimus.
informacija apie UAB „Algrima“
1961 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1400 €
25% uždirba 1400-1558 €
25% uždirba 1558-2028 €
25% uždirba nuo 2028 €