Salono administratorė (-ius)

Vilnius - Moller Auto
Moller Auto Savanoriai (Vaduvos g. 3, Vilnius) į savo komandą kviečia prisijungti:

SALONO ADMINISTRATORĘ (-IŲ)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Salono svečių ir klientų pasitikimas bei nukreipimas
  • Skambučių bei elektroninio pašto užklausų administravimas
  • Pagalba pardavimų skyriui (automobilių registracijos dokumentų rengimas, demo automobilių parko draudimų užsakymas, sąskaitų faktūrų išrašymas, ataskaitų rengimas ir kiti darbai)
  • Darbas su kasos aparatu
  • Įvairios dokumentacijos rengimas
  • Kanceliariniai ir kitokie užsakymai, siuntų administravimas
  • Pagalba vadovams vidinių renginių metu
  • Kiti administraciniai ir organizaciniai salono darbai

Reikalavimai kandidatams:

  • Puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai
  • Reprezentatyvumas ir paslaugumas
  • Organizuotumas, kruopštumas ir atsakingumas
  • Pozityvus požiūris ir gebėjimas greitai persiorientuoti, prisitaikyti, prioretizuoti darbus
  • Aukštesnysis/ aukštasis išsilavinimas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Gera anglų kalba žodžiu ir raštu

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • 1695 - 2104 EUR (bruto) atlygį, priklausantį nuo turimų įgūdžių ir kompetencijų
  • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, kitos naudos)
  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Draugišką, aistringą, kvalifikuotą ir profesionalią komandą
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Moller Auto

Møller Auto, oficialus įgaliotasis Volkswagen ir AUDI automobilių dileris Vilniaus regione. Įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Pagrindinės veiklos sritys: automobilių servisas, naujų ir naudotų automobilių pardavimas, originalių dalių ir aksesuarų pardavimas, kėbuliniai darbai.
See all ads of this company (3)
informacija apie Moller Auto
3994 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3188 €
25% uždirba 3188-3565 €
25% uždirba 3565-4275 €
25% uždirba nuo 4275 €