Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Evelkas“

Sandėlininkas autodalių sandėlyje/servise

987-1234 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Evelkas“

Darbo pobūdis

  • Pagrindinės prekės - automobilių stiklai bei automobilinė inžinerinė chemija. Prekių priėmimas, sudėjimas saugojimui į lokacijas, rūšiavimas, atrinkimas, pakavimas, išdavimas servisui ir klientams.
as,
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Pagalba servise keiciant stiklus;
  • Darbas Vilniuje OGMIOS miestelyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mėgti automobilius;
  • Domėtis automobiliais ir norėti dirbti auto sferoje;
  • Sandėlininko, prekių atrinkimo, komplektavimo, pakavimo darbo patirtis;
  • Kruopštumas, greita orientacija, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingas požiūris į darbą.
  • Nepaleidžiantys telefonų iš rankų prašom nesitrukdyti.

Privalumai:
Privalumas ir tuo paciu reikalavimas - mėgti automobilius, jais domėtis, pažinti, turėti norą ir gebėjimus dirbti prie jų.

  • Visas socialines garantijas, visada laiku pervedamą 100% visą atlyginimą į banko sąskaitą;
  • Draugišką kolektyvą ir jo patirtį bei pagalbą.

Atlyginimas

987-1234 €/mėn. į rankas
Konkreti atlygio suma priklauso nuo darbuotojo asmeninių savybių, gebėjimų, pasiekimų darbe ir asmeninio bei bendro rezultato.

EVELKAS AutoStiklų Centras jau daugiau nei 30 metų dirba ir lyderiauja Lietuvos rinkoje, turi plačiausią stiklų serviso tinklą visoje šalyje bei prekiauja žinomų gamintojų inžinerine chemija, eksploatacinėmis medžiagomis ir autokosmetika.
Kasmet rinka vis auga, didėja prekybos apimtys ir mums reikia naujų energingų žmonių.
informacija apie UAB „Evelkas“
1994 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1801 €
25% uždirba 1801-2095 €
25% uždirba 2095-2298 €
25% uždirba nuo 2298 €