Sandėlininkas (-ė) / dieninis darbo grafikas, patogi vieta mieste

1200-1440 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Simplika“
Tarptautinė gamybos įmonė siūlo darbą Sandėlininkui (-ei), turinčiam (-ai) analogiško darbo patirties. Jei pasižymi savarankiškumu, organizuotumu ir norėtum dirbti pagal dieninį darbo grafiką patogioje vietoje mieste – lauksime Tavo gyvenimo aprašymo.

Darbo pobūdis:

  • Gautų detalių ir medžiagų patikra;
  • Detalių bei dalių pajamavimas programoje;
  • Inventorizacijos atlikimas;
  • Tiekimo organizavimas pagal gamybos planus;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;

Reikalavimai:

  • Sandėlininko darbo patirtis;
  • Patirtis su apskaita / inventorizacija;
  • Kompiuterinis raštingumas ir mokėjimas dirbti elektroninėmis programomis;
  • Savarankiškumas, organizuotumas, gebėjimas bendrauti (Tau pavaldūs būtų 2 darbuotojai);

Siūlome:

  • Atsakingą darbą ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Darbą patogioje miesto vietoje – Žirmūnuose (nesunkiai į darbą atvyksi ir viešuoju transportu);
  • Darbą pagal dieninį darbo grafiką: nuo 7:30 iki 16:30 val.,
  • Lankstų darbo pradžios laiką: esant poreikiui darbą pradėti galima nuo 6:30 ar 7:00 val. ryto,
  • Draugišką kolektyvą bei visada pasirengusį padėti vadovą;
  • Atlyginimas: 1200–1440 eur neto („į rankas“).

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Atlyginimas

1200-1440 €/mėn. į rankas

UAB „Simplika“

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.
See all ads of this company (32)