SANDĖLININKAS (-Ė) - EKSPEDITORIUS (-Ė) TIK DARBO DIENOMIS, KAUNO MIESTE

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Manrasta“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • Greitas bei kokybiškas prekių Priėmimas - Atkrovimas ant palečių, pagal pirkimų- pardavimų
užsakymus, naudojant skenerius;
  • Prekių skaičiavimas-rūšiavimas-sandėliavimas;
  • Darbas su elektriniu krautuvu arba elektriniu - rankiniu vežimėliu;
  • Tvarkos palaikymas atrinkimo zonose, užtikrinant švarią aplinką;
  • Prekių pristatymas klientams;
  • Prekės ne sunkios saldainiai, sausainiai, konditerija ir pan;
  • Transporto priemonių priežūra;
  • Darbo laikas 07.30 iki 16.30
  • SAVAITGALIAI LAISVI

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai darbuotojui:
  • Dėmesingas ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Punktualumas;
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Darbo kompiuteriu – skeneriu įgūdžiai;
  • Elektros krautuvo pažymėjimas;
  • Gebėjimas bendrauti su kolegomis ir klientais;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B), (C, CE kategorija) (būtų privalumas);
  • Profesinės kvalifikacijos pažymėjimas (95-tas kodas) kroviniams vežti (būtų privalumas);
  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė (būtų privalumas);

Męs siūlome

Męs siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Vakarai namuose, savaitgaliai laisvi;

Atlyginimas
  • 900-1200 €/mėn. į rankas

Darbo vieta

DARBO VIETA
  • Sandraugos g. 22, Kaunas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Papildomas komandiruočių apmokėjimas, Lojaliems darbuotojams Sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

UAB „Manrasta“

Didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Manrasta“
1289 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.