SANDĖLININKAS (-Ė) - KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Širvintos, Ukmergė, Vilnius - UAB „Entafarma“

Darbo pobūdis

  • Prekių sandėliavimas su aukštuminiu krautuvu;
  • Užsakymų surinkimas su aukštuminiu krautuvu;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Produktai – medikamentai, maisto papildai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas būtų didelis privalumas;
  • Darbštumas, gebėjimas dirbti komandoje, kruopštumas, atsakingumas.

  • Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją bei priedus nuo rezultatų;
  • Visas reikalingas darbo priemones bei darbo rūbus;
  • Papildomą sveikatos draudimą pasibaigus bandomajam laikotarpiui;
  • Darbą šildomame sandėlyje, viena pamaina, darbo laikas 8-17 val. arba 10-19 val., laisvi savaitgaliai ir šventinės dienos.
  • Galimybė tobulėti ir prisidėti prie įmonės augimo.

Darbo vieta - Maišiagala, Klonėnų vs 1., Širvintų r.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Konkretų atlygio dydį aptarsime pokalbio metu, atsižvelgdami į Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

UAB „Entafarma“

UAB „ENTAFARMA“ − sėkmingai veikianti įmonė nuo 1993 m. ir užimanti tvirtas pozicijas Baltijos šalių farmacijos rinkoje. UAB „ENTAFARMA“ teikia vaistinių preparatų perpakavimo, sandėliavimo ir logistikos, didmeninio platinimo bei kt. paslaugas. Atstovauja gerai žinomų vaistų ir maisto papildų gamintojus (Vitabiotics, GSK, Protexin, Optima ir kt.). UAB „ENTAFARMA“ kolektyvą sudaro virš 170 darbuotojų, į kurį kviečiame prisijungti ir Tave.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Entafarma“
2163 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1404 €
25% uždirba 1404-1755 €
25% uždirba 1755-2414 €
25% uždirba nuo 2414 €