UAB „Maidina“

SANDĖLININKAS (-Ė)

850-950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Maidina“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų surinkimas (darbas kaupikliu);
  • Bendravimas su sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojais ir kitų skyrių darbuotojais dėl produkcijos iškrovimo / pakrovimo;
  • Prekių priėmimas;
  • Tvarkingos darbo vietos palaikymas;
  • Krovos darbai rankomis, kai kurių prekių svoris gali siekti apie 30 kg.

Reikalavimai

  • Motyvacija ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Sąžiningumas, kruopštumas, darbštumas, greita orientacija, atidumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai;
  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Patirtis nėra būtina, tačiau būtų privalumas.

Kodėl verta tapti mūsų komandos dalimi?

  • Darbas pastoviu, patogiu grafiku darbo dienomis 8:30 – 17:00 val.
  • Užtikriname dinamišką darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Priedus už iniciatyvą ir pasiektus rezultatus;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti, taip pat persikvalifikuoti į aukštesnę darbo poziciją;
  • Nemokamai siūlome kavą ir arbatą;
  • Įmonės šventės, sveikinimai ir kiti renginiai;
  • Visa būtina darbo apranga;
  • Patogi darbo vieta: Kauno g. 34, Vilnius.

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

850-950 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis aptariame individualiai atsižvelgiant į kandidato turimą patirtį ir sugebėjimus.

Mūsų įmonė daugiau nei 25 metus yra laistymo įrangos lyderis Lietuvoje. Prekiaujame profesionalia laistymo įranga tiek žemės ūkiui tiek landšaftui, taip pat siūlome platų sodo ir daržo prekių asortimentą. Esame ambicinga įmonė, todėl nuolatos domimės laistymo inovacijomis, ieškome ekologiškai patvarių sprendimų. Kasmet giliname savo žinias specializuotose parodose, kursuose ir kongresuose visoje Europoje. Taip pat patys organizuojame seminarus, mokymus, kuriame mokomuosius video ir straipsnius.
informacija apie UAB „Maidina“
1926 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.