Sandėlininkas

1740-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SWEDISH TRANSPORT TECHNICS“

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos, kuriam patikėsime darbo dienos gaminių surinkimo-komplektavimo darbus.
Darbas patogioje miesto dalyje , Pramonės prospekte. Startuojame nuo 9 val. ryte, tiks ir ilgiau miegantiems.

Užduotys bei darbas:

Prekių užsakymų surinkimas ir atkrovimas (siuntų paruošimas kurjeriams, palečių pakrovimas autokrautuvu į krovininį transportą).
Prekių priėmimas , skaičiavimas, rūšiavimas .
Nuolatinės tvarkos sandėlyje palaikymas, likučių kontrolė.
Pavasario, vasaros laikotarpiu darbas intensyvesnis, ruduo bei žiema labai lengvas laikotarpis, dažnai darbus sandėlyje baigia apie 15 val. Darbas įdomus, tačiau reikalaujantis atidumo ir kruopštumo.

Reikalavimai darbuotojui

Analogiška darbo patirtis - privalumas
Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija
Gebėjimas dirbti komandoje
Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, darbštumas
Minimalios kompiuterinės žinios, krautuvo pažymėjimas - privalumas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1740-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų . Aptariamas susitikimo metu.

UAB „SWEDISH TRANSPORT TECHNICS“

Esame viena didžiųjų sodo ir parkų technikos platintojų Lietuvoje. Jau daugiau nei 25 metus dirbame su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tokiais kaip: Stiga, Briggs&Stratton,Oleo-Mac, Ratioparts, Kaaz, Eurosystems, Solo, Fulbat, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius bei dalis įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku. Visi siūlomi gaminiai ir jų priedai bei dalys išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu.
Didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA, 2019 metais šventęs 85 metų veiklos sukaktį, o SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, 1958 m. pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą, 2018 metais minėjo 70 metų veiklos sukaktį. Briggs & Stratton - didžiausias pasaulyje mažų keturtakčių variklių gamintojas, minintis jau 110 metų veiklos jubiliejų (1908 - 2018).

UAB "Swedish Transport Technics" www.sodotechnika.lt , www.stigalietuva.lt
informacija apie UAB „SWEDISH TRANSPORT TECHNICS“
2164 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.