Sandėlininkas

1510-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ATVILA“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus darbui sandėlyje. Darbo pobūdis: prekių rinkimas, išdavimas, priėmimas, pristatymas, sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas, tvarkingumas. Privalumas - vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

1510-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ATVILA“

UAB "ATVILA" - vienas iš lyderių darbo pirštinių didmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mes sėkmingai vykdome savo veiklą jau 26 - ti metai.

Pirštinės yra aukštos kokybės ir gaminamos pagal mūsų individualius užsakymus Kinijoje, Korėjoje ir Europos šalyse.
Esame didžiausių Azijos gamintojų atstovai. Per metus vidutiniškai parduodame apie 8 milijonus porų darbo pirštinių.

Mes garantuojame prekių kokybę, užtikriname reguliarų prekių tiekimą bei asortimento atnaujinimą ir papildymą. Nuolatiniams klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas. Partneriški santykiai su produkcijos gamintojais ir platus asortimentas leidžia realiomis kainomis patenkinti užsakovo reikalavimus. .
informacija apie UAB „ATVILA“
2834 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% higher than LT average)
18
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.