UAB „FurnMaster“

Sandėlio apskaitininkas (-ė)

924-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Prekių, gaunamų iš įmonės tiekėjų, pajamavimas.
Atsargų nurašymo-panaudojimo aktų sudarymas.
Atsargų vidinio (iš sandėlio į gamybą) perkėlimas.
Dokumentų pateikimas įmonės buhalterijos padaliniui.
Dalyvavimas prekių ir kitų materialinių vertybių inventorizacijose.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs darbo kompiuteriu ir skaičiavimo įgūdžiai.
Sandėliavimo procesų bei prekių sandėliavimo išmanymas (privalumas).
Atidumas detalėms.

Įmonė siūlo

Būti augančios tarptautinės kompanijos dalimi.
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.
Galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo.

Atlyginimas

924-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.