Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GEVARA“

Sandėlio darbuotojas (-a)🤘

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Šalčininkai - UAB „GEVARA“

Transporto panko darbo pobūdis:

Esame dalinių krovinių gabenimo ekspertai ir lengvai išprotėję transporto pankai – bet Tau nereikia būti išprotėjusiu, mes Tave išmokinsime!

  • Prekių priėmimas ir paskirstymas sandėlio patalpose
  • Prekių iškrovimas, pakrovimas šakiniu krautuvu, arba rankomis
  • Produktų surinkimas ir komplektavimas pagal užsakymų lapus
  • Prekių paruošimas siuntimui

Reikalavimai būsimam transporto pankui:

  • Atidumas, greita orientacija, atsakingas požiūris į darbą
  • Panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje
  • Darbas kolektyve
  • Inciatyvumas

Bet svarbiausia - noras tapti tikrų tikriausiu transporto panku!🤘

Transporto pankai siūlo:

Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą, vienoje iš didžiausių ir sparčiausiai augančių logistikos kompanijų Lietuvoje
Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius, draugišką kolektyvą
Darbo užmokestis prikaluso nuo kompetencijų ir pasiektų rezutatų. Kiekevienas darbuotojas yra pastėbimas
Transporto pankai įvertina pastangas ir iniciatyvumą

Gevara - tai žmonės.🤘

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Dalyvavimas sportiniuose miesto renginiuose

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės Kava, arbata, pienas, užkandžiai - Gevara stato Penktadienio pietūs Antros pakopos pensijos įmokos padengimas
Specialūs mokymai, kaip tapti transporto panku.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas - patirties ir derybų klausimas.

„Gevara“ – tai viena stipriausių dalinių krovinių gabenimo įmonių Lietuvoje! Mūsų stiprybė - dalinių krovinių gabenimas iš Europos.

Esame dalinių krovinių gabenimo ekspertai ir lengvai išprotėję transporto pankai – bet Tau nereikia būti išprotėjusiu, mes Tave išmokinsime.

„Gevara“ - visada atvira motyvuotiems ir atsakingiems darbuotojams, sugebantiems ir norintiems padėti mums išlaikyti aukščiausią kokybę, kurią siekiame suteikti savo klientams.

2007 m. pradėjome savo veiklą su vos keliais žmonėmis įmonėje, o šiandien mūsų biure jau daugiau nei 120 kolegų ir mes vis augame. Prisijunk ir tu!

Transporto pankai pasidaro diskoteką:
Transporto pankai - Eurovizijos fanai:

Sekite mus:
web:
informacija apie UAB „GEVARA“
3013 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2409 €
25% uždirba 2409-2950 €
25% uždirba 2950-3484 €
25% uždirba nuo 3484 €