Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
TWC Group

Sandėlio darbuotojas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - TWC Group

Darbo pobūdis

Kasdien aptarnaujame šimtus klientų, teikdami tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl profesionali ir motyvuota komanda – mūsų sėkmės garantas. Esi atsakingas ir turi ambicijų tapti savo srities profesionalu? Prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu UAB "Kaducėjus" ieško sandėlio darbuotojo Klaipėdoje.

JŪS BŪSITE ATSAKINGI UŽ:
  • siuntų rankinę ir mechaninę krovą;
  • krovinių skenavimą ir paskirstymą;
  • tvarkos priežiūrą ir palaikymą sandėlyje;
  • darbą su autokrautuvu.

Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis tel.: +370 61099384; +370 69068589.

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • esate punktualus, sąžiningas, atsakingas;
  • gebate greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • turite autokrautuvo teises (privalumas);
  • turite darbo patirties sandėlyje (privalumas).

Įmonė siūlo

ĮMONĖ SIŪLO:
  • galimybę užsidirbti papildomai;
  • darbą 2 darbo grafikais (8 val. darbo dieną). I grafikas: nuo 4.00 val. iki 13.00 val., II grafikas: nuo 13.00 val. iki 22.00 val. Į mėnesį 1 šeštadienis/sekmadienis darbo diena.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Motyvaciniai priedai, priklausomai nuo darbo rezultatų.
TWC Group

TWC Group

TWC Group - jungianti 5 įmones, sėkmingai veikiančias vietinių ir tarptautinių pervežimų, siuntų pristatymo, transporto, sandėliavimo srityse, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, profesionaliai užtikrinanti aukščiausios kokybės paslaugų teikimą.
informacija apie TWC Group
1650 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1177 €
25% uždirba 1177-1449 €
25% uždirba 1449-2058 €
25% uždirba nuo 2058 €