Sandėlio Darbuotojas

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sominis technology“

Darbo pobūdis

UAB "Sominis technology" plečia savo veiklą, todėl ieško darbuotojų galinčių dirbti pilnu etatu adresu Dariaus ir Girėno g. 81, Vilnius.

Darbo pobūdis:

Elektronikos prekių priėmimas ir paskirstymas sandėlio patalpose;
Prekių iškrovimas ir pakrovimas;
Prekių komplektavimas pagal užsakymų lapus;
Prekių paruošimas siuntimui;
Prekių pobūdis - elektronikos prekės.

Reikalavimai darbuotojui

Atidumas, greita orientacija, atsakingas požiuris į darbą;
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Tvarkos palaikymas darbo vietoje;
Darbo patirtis dirbant su krautuvu (privalumas);
Anglų kalbos mokėjimas (privalumas).

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Sominis technology“

"Sominis technology" šiaurės šalių įmonių grupės „DIST IT“ AB, kurios akcijos kotiruojamos vertybinių popierių biržos „Nasdaq OMX“ alternatyvioje „First North“ rinkoje, narė. Sominis technology Lietuvoje veikia kaip nepriklausomas IT technikos platintojas. Mūsų klientai yra: IT technikos mažmenininkai, prekybos centrai, kompiuterinės technikos platintojai, brokeriai ir internetinės parduotuvės.

Mes konsultuojame ir siūlome patikimus ir kokybiškus produktus savo verslo partneriams, organizuojame parduotos technikos garantinį servisą ir palaikymą.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Sominis technology“
11185 €
Vid. atlyginimas bruto
(7X higher than LT average)
12
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.