Sandėlio operatorius (-ė) (LAISVI SAVAITGALIAI)

945-1030 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Allive Europe“

Darbo pobūdis

  • krovinių pakrovimo-iškrovimo, rūšiavimo darbai sandėlyje;
  • prekių komplektavimas, pagal pateiktus užsakymus;
  • išduodamų prekių stebėjimas, ar atitinka kokybės reikalavimus;
  • prekių išdėstymas sandėliavimo vietose;
  • tvarkos bei švaros palaikymas sandėlyje;
  • darbas nuo 8 iki 17 val., savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingumas;
  • savarankiškumas;
  • noras mokytis ir tobulėti;
  • elektrokrautuvo pažymėjimas - privalumas, NETURINČIUS PATIRTIES APMOKOME;
  • panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje - privalumas.

Kontaktai

Dėl platesnės informacijos galite susisiekti kontaktiniu telefono numeriu: +37064617373.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildoma apmokama laisva diena savanorystei ir gimtadienio proga

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas Nemokami karšti gėrimai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Įmonės produkcijos krepšelius kas ketvirtį Dovana gimtadienio proga

Atlyginimas

945-1030 €/mėn. į rankas

UAB „Allive Europe“

Allive Europe UAB yra inovatyvi ekologiškų pluoštinių kanapių produktų gamybos įmonė. Vienas pagrindinių įmonės tikslų – tvarumas. Siekiame, jog pasibaigus gamybos procesui neliktų nepanaudotų atliekų. Vykdome pasaulinę misiją kurti ekologiškesnę, tvaresnę ateitį ir tuo pačiu kuriame sveikatai naudingus, inovatyvius bei patrauklius produktus.
Įmonės komandą sudaro atsidavę, profesionalūs ir entuziastingi darbuotojai, kurie mėgaujasi savo darbu ir siūlo klientams tik geriausius ekologiškų kanapių gaminius.
informacija apie UAB „Allive Europe“
2981 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2022 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1900 €
25% uždirba 1900-2511 €
25% uždirba 2511-3283 €
25% uždirba nuo 3283 €