Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „NP grupė“

Sandėlio vadovas (-ė)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NP grupė“

Darbo pobūdis

◆Savalaikis tvarkos ir švaros sandėlyje užtikrinimas.
◆Atsakingas vietos užtikrinimas ir planavimas sandėlyje esančioms prekėms. Jų priežiūra.
◆Brokuotų produktų apskaita, realizavimas.
◆Krovinių priemimas / išskaidymas pagal pozicijų planą.
◆Sandėliavimo palečių apskaita.
◆Sandėlio darbuotojų (3-7 asm.) komandos efektyvaus darbo užtikrinimas ir vadovavimas.
◆Pasiūlymų dėl sandėlio darbo optimizavimo teikimas.
◆Pasiūlymų dėl sandėlio darbuotojų efektyvumo teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

◆Atsakingumas ir kruopštumas.
◆Panašaus darbo patirtis.
◆Noras siekti tikslų, savarankiškumas ir noras tobulėti;
📣 Jeigu gebate valdyti sandėlį ir jo komandą bei norite būti mūsų komandos dalimi - labai laukiame Jūsų CV!

Mes siūlome

◆Puikias darbo sąlygas mūsų sandėlyje adresu Kalvarijų g. 159, Vilnius.
◆Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius): fiksuotas atlygis nuo 1200 - 1700 €/mėn į rankas + bonusai už pasiektus rezultatus.
◆Draugišką, profesionalų kolektyvą.
◆Galimybę prisijungti prie krepšinio komandos.
◆Įvairius teambuilding'o renginius.
◆Išsamius mokymus ir betarpišką pagalbą.
◆Darbą įmonėje, kuri linkusi investuoti ir modernizuoti veiklą siekiant efektyvinti sandėlio darbą.
◆Pastovų darbo grafiką nuo 08:00 - 17:00 arba nuo 09:00 iki 18:00.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo darbo patirties

UAB NP grupė vykdo savo veiklą keliose pagrindinėse srityse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

  • Renginių, lauko terasų, viešbučių, prekybinės įrangos prekyba. Prekinis vardas: RenginioPartneris.lt/
  • Renginių techninis aptarnavimas, organizavimas. Prekinis vardas: RenginioPartneris.lt / NoriuPramogauti.lt
  • Oro gerinimo produktų prekyba - Oro1.lt
  • Lauko baldų prekyba.

Trumpai apie įmonę:
  • Veiklą vykdome visoje Lietuvoje. Prekybos paslaugas teikiame visoje Europoje.
  • Esame patikimi ir per ilgą darbo patirtį sukaupę didelį lojalių klientų ratą.
  • Esame lyderiaujanti įmonė vykdomose veiklos srityse.
  • Kartu su visa komanda greitai augame ir plečiamės!
informacija apie UAB „NP grupė“
1554 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1400 €
25% uždirba 1400-2220 €
25% uždirba nuo 2220 €