Sandėlių vadovas (-ė)

2000-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava - UAB „GORDON LT“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandžius sandėlio darbo bei prekių sandėliavimo procesus;
  • Organizuoti ir kontroliuoti prekių apskaitą;
  • Kontroliuoti prekių priėmimą;
  • Analizuoti sandėlio turinį, pokyčius, apyvartumą, atsiskaityti periodiškai įmonės vadovui;
  • Koordinuoti, organizuoti inventorizacijas visuose įmonės sandėliuose;
  • Organizuoti ir koordinuoti pavaldžių sandėlio padalinio darbuotojų darbą;
  • Sandėlio darbui reikalingo inventoriaus tiekėjų paieška;
  • Smulkių ūkio remonto darbų sandėlio patalpose organizavimas ir atlikimas pagal galimybes, netrukdant sandėlių darbų procesų;
  • Naujų darbuotojų paieška, atranka, atitinkamo personalo nuomos organizavimas, bendradarbiaujant su personalo vadove(-u);
  • Bendradarbiavimas su logistikos, apskaitos, pardavimų bei personalo padaliniais;
  • Komandinio darbo toleravimas ir palaikymas;
  • Iniciatyvų, orientuotų į bendrųjų įmonės bei individualių tikslų siekimą, praktinis demonstravimas;
  • Optimizavimo praktikų taikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkmingo darbo Sandėlio / Logistikos srityse patirtis ne mažiau nei 3 metai;
  • Išmanyti darbą sandėlyje, sandėliavimo procesus;
  • Dirbti kompiuteriu (MS OFFICE programų paketu, EXCEL – būtinai, NAVISION, WMS);
  • Mokėti lietuvių, rusų, anglų kalbas – būtinai, lenkų – privalumas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas vadovauti dideliam kolektyvui (iki 50 darbuotojų);
  • Noras „nueiti extra mylią“ tikslų siekimui.

  • Atlyginimas bandomuoju 3 mėn. laikotarpiu – 2000 eur prieš mokesčių atskaitymą, po bandomojo 2100 eur prieš mokesčių atskaitymą ir priedai pagal motyvacinę sistemą;
  • Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Visas priemones reikalingas darbui;
  • Darbo laikas: visa darbo diena.

Atlyginimas

2000-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „GORDON LT“

UAB GORDON LT - didmeninės prekybos įmonė, importuojanti bei platinanti lengvųjų, komercinių bei sunkiųjų transporto priemonių atsargines dalis bei servisų įrangą.
See all ads of this company (3)