Santechnikas (-ė)

Nuo 1196 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Lietuvos energetikos institutas

Darbo pobūdis

  • įstaigos šildymo sistemos priežiūra ir remontas;
  • įstaigos vandentiekio ir nuotekų sistemos priežiūra ir remontas;
  • suvirinimas dujomis;
  • smulkus patalpų remontas;
  • smulkūs staliaus darbai;
  • želdynų priežiūra;
  • kiti pagalbiniai darbai, tvarkant instituto teritoriją.

Reikalavimai darbuotojui

Pareigybės grupė – kvalifikuotas, lygis – C,

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos reikalavimus:
  • turėti vidurinį išsilavinimą;
  • žinoti ir išmanyti darbo priemonių ir įrankių rūšis, jų saugojimo tvarką;
  • laikytis darbų saugos instrukcijų, priešgaisrinių saugos, vidaus tvarkos taisyklių;
  • būti darbštus, pareigingas, sąžiningas, gebėti bendrauti;
  • žinoti ir išmanyti Lietuvos Respublikos žmonių saugos darbe įstatymą, saugumo techniką dirbant su įvairiais įtaisais ir įrankiais.

Privalumas:
Suvirinimo dujomis patirtis;
Energetikos darbuotojo pažymėjimas (Pastato šilumos punktus, šildymo ir karšto vandens
sistemas, eksploatuojantys darbininkai).

Mes siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
  • Darbo laiką 40 val. per savaitę (1,0 etato.);
  • Atostogų trukmę 20 darbo dienų.

Atlyginimas

Nuo 1196 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimos priemokos už darbo efektyvumą ir rezultatyvumą.

Lietuvos energetikos institutas

Lietuvos energetikos institutas (LEI) – stambiausias energetikos srities mokslo ir technologijų centras regione. LEI vykdomi tyrimai ir kuriamos inovacinės technologijos energetikos, termoinžinerijos, matavimo inžinerijos, medžiagotyros ir ekonomikos srityse, vykdant mokslinius ir taikomuosius tyrimus, dalyvaujant doktorantūros studijų procese, perkeliant taikomųjų mokslinių tyrimų rezultatus ir atradimus į pramonę ir verslą, konsultuojant institucijas bei įmones klausimais, susijusias su Lietuvos darnios energetikos plėtra.
Daugiau informacijos www.lei.lt
informacija apie Lietuvos energetikos institutas
2917 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
238
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1721 €
25% uždirba 1721-2464 €
25% uždirba 2464-3901 €
25% uždirba nuo 3901 €