Saugos darbe inžinierius (-ė)

2500-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • dalyvauti rengiant darbuotojų saugos, sveikatos vidines procedūras bei kontroliuoti jų vykdymą, siekiant išvengti saugos incidentų ir nelaimingų atsitikimų, užtikrinti įmonės atitiktį teisiniams reikalavimams;
  • identifikuoti įmonei taikomus teisinius reikalavimus civilinės saugos srityje, organizuoti šių reikalavimų įgyvendinimą rengiant vidines procedūras, organizuoti galimų pavojų ir rizikos analizės rengimą, rengti bei atnaujinti ekstremalių situacijų valdymo planą;
  • dalyvauti rengiant gaisrinės saugos vidinius teisės aktus bei kontroliuoti jų įgyvendinimą, siekiant užtikrinti gaisro pavojaus mažinimą ir darbuotojų parengties didinimą bei įmonės atitiktį teisiniams reikalavimams;
  • vykdyti darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos, gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimo vidinę kontrolę;
  • dalyvauti strateginiuose ir kituose projektuose, įgyvendinant saugos reikalavimus;
  • vykdyti rangovinių bei kitų organizacijų darbuotojų, atliekančių darbus Bendrovės objektuose ar jų apsaugos zonoje, kontrolę;
  • vykdyti asmeninės ir kolektyvinės apsaugos priemonių savalaikių patikrų kontrolę;
  • ugdyti įmonės darbuotojus gaisrinės saugos ir civilinės saugos klausimais, organizuoti privalomus mokymus.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį ar jam prilygtą išsilavinimą inžinerinėje srityje (privalumas - saugos srityje);
  • sukaupėte 2 metų darbo patirtį darbuotojų saugos, gaisrinės saugos ar civilinės srityje;
  • turite žinias ir patirtį įgyvendinant Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir civilinės saugos teisės aktų reikalavimus;
  • turite gerus darbo įgūdžius su MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, kt.);
  • pasižymite gerais įgūdžiais reprezentuoti bei atstovauti įmonės interesus;
  • turite puikius lietuvių bei gerus anglų kalbų įgūdžius;
  • pasižymite atsakingumu ir analitiniu mąstymu;
  • esate iniciatyvus, imlus naujovėms, orientuotas į rezultatą ir klientą;
  • gebate valdyti, sisteminti ir apibendrinti informacijos srautus.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis:

Mėnesinis atlygis 2500 - 2700 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Atlyginimas

2500-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G".

Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Amber Grid“ komandos dalimi.

www.ambergrid.lt
See all ads of this company (44)