Saulės elektrinių projektuotojas (-a)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vejusta“

Darbo pobūdis:

  • Saulės elektrinių išdėstymo projektavimas bei sprendinių parinkimas (ant stogų ir ant žemės);
  • Vidutinės/žemos įtampos kabelių parinkimas;
  • Relinės automatikos projektavimas;
  • Projekto derinimas su ESO;
  • Statybos leidimo gavimo derinimas su Infostatyba ir reikalingomis institucijomis;
  • Brėžinių koregavimas;
  • Darbas su Lietuvos ir užsienio projektais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Projektavimo įgūdžiai elektros srityje;
  • Žinios ir darbo patirtis projektuojant saulės elektrines – didelis privalumas;
  • Patirtis naudojantis AutoCAD programa;
  • Patirtis naudojantis AeroTool, PVSyst, PVcase programomis – privalumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, noras tobulėti;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų, įdomų ir dinamišką darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes;
  • Draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
  • Motyvuojančias darbo sąlygas;
  • Modernų biurą Kaune;
  • Visas socialines garantijas, visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Vejusta“

Esame saulės elektrinių projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas teikianti įmonė, dirbame Nyderlandų karalystėje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Airijoje, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Saulės parkus instaliuojame ant industrinių pastatų stogų ir žemės sklypų.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Vejusta“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
198
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1983 €
25% uždirba 1983-2454 €
25% uždirba 2454-3126 €
25% uždirba nuo 3126 €