Scenarijų rašytoja (-as)

1700-2095 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - UAB „Pandos“
Darbo pobūdis:

  • Ieškoti populiarių internetinių idėjų, istorijų ir įtraukiančio turinio;
  • Tirti ir siūlyti pramogines, juokingas vaizdo idėjas, skirtas jaunai auditorijai;
  • Analizuoti populiarųjį video turinį;
  • Kurti originalius scenarijus bendradarbiaujant su mūsų patyrusiais režisieriais ir komanda.

Ko mes tikimės:

  • Nepriekaištingų rašymo ir pasakojimo įgūdžių, užkariaujančių ir įtraukiančių auditoriją;
  • Kūrybiškumo, savarankiškumo, efektyvumo ir gero laiko planavimo įgūdžių;
  • Patirties analizuojant ir surenkant reikiamą informaciją scenarijams;
  • Gerų anglų kalbos žinių;
  • Noro dirbti komandoje;
  • Idėjų siūlymo;
  • Lankstumo ir noro gauti bei teikti grįžtamąjį ryšį.

Ką mes siūlome:

  • Mes skatinsime jūsų augimą: skatiname mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
  • Mes pasirūpinsime jūsų sveikatą: privatus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimas po pirmų trijų mėnesių pas mus;
  • Mes švęsime jūsų sėkmę: premijos už vestuves, vaiko gimimą, būsimų kolegų rekomendacijas ir kt.;
  • Mes mylėsime jūsų augintinį: visada atsiveskite savo augintinį į darbą;
  • Mes sukursime gerus prisiminimus: pasinerkite į teminių švenčių, komandos formavimo ir kitus renginius.

Atlyginimas

1700-2095 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
See all ads of this company (7)
informacija apie UAB „Pandos“
2997 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
286
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1674 €
25% uždirba 1674-2187 €
25% uždirba 2187-3195 €
25% uždirba nuo 3195 €