CVB client

Šeimos gydytojas

3421 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Juodšilių slaugos ligoninė

Darbo pobūdis

Darbas slaugos ligoninėje Vilniaus rajone Juodšilių kaime .

Kviečiame prisijungti
ŠEIMOS GYDYTOJĄ arba VIDAUS LIGŲ GYDYTOJĄ arba MEDICINOS GYDYTOJĄ darbui Juodšilių Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje
Kasdieninė veikla:
Darbas Juodšilių Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Pacientų hospitalizavimas, gydymas, priežiūra.
Gydytojo medicinos normoje numatytų pareigų ir kompetencijų atlikimas. Medicininės dokumentacijos pildymas pagal teisės aktų reikalavimus.

Mes siūlome:
  • darbą draugiškame kolektyve;
  • profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • sveikatai gerinti dieną per kalendorinius metus;
  • kelionės išlaidų kompensaciją vykstantiems iš Vilniaus m. į rajonų sveikatos priežiūros įstaigas;
  • automobilio parkavimo galimybę uždaroje aptvertoje aikštelėje;
  • neterminuotą darbo sutartį.________________________________________
Susiekite su mumis:
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV)

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:
  • turite medicinos studijų krypties išsilavinimą ir galiojančią medicinos gydytojo licenciją;
  • mokate naudotis informacinėmis technologijomis;
  • esate mandagus, komunikabilus, atsakingas;
  • kuriate ilgalaikius ir pozityvius darbo santykius;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Apmokama sveikatos diena per metus

Biuras

Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas patogus susisiekimas Vilniaus aplinkeliu

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

3421 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Palanki darbuotojui premijavimo sistema. Kasmet mokamos premijos.
Transporto išlaidų kompensavimo sistema
CVB client

Juodšilių slaugos ligoninė

Juodšilių slaugos ligoninė atsidarė po remonto 2024-d
informacija apie Juodšilių slaugos ligoninė
2689 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
550
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1441 €
25% uždirba 1441-2361 €
25% uždirba 2361-3562 €
25% uždirba nuo 3562 €