Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Norlida

Serviso meistras - priėmėjas

1700-3400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - UAB Norlida

Darbo pobūdis

  • Rūpinsitės serviso klientų aptarnavimu telefonu, el. paštu, o taip pat ir tiesiogiai (lietuvių, rusų, anglų kalbomis);
  • Deleguosite darbus, bei glaudžiai komunikuosi su remonto technikais;
  • Turėsite planuoti serviso klientų srautus, užsiimsi remonto sąmatų sudarymu kartu ir derinimu;
  • Koordinuosite darbų atlikimą servise;
  • Esant poreikiui ieškosi atsarginių detalių vietinėje rinkoje;
  • Dirbsite su buhalteriniais dokumentais (sąskaitų išrašymas).

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina darbo patirtis sunkvežimių servise meistro priėmėjo ar panašiose pareigose.
  • Geras sunkvežimių sandaros ir veikimo principų išmanymas.
  • Patirtis naudojantis specializuotais detalių parinkimo katalogais.
  • Užsienyje. Būtinos geros anglų/rusų kalbos žinios. Vokiečių, lenkų kalba privalumas.*

  • Apgyvendinimą patogiuose įmonės butuose arba individualiuose namuose;
  • Įmonės automobilį su kuru laisvadienių kelionėms;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir įrankius;
  • Kokybišką ir patogią darbo aprangą;
  • Darbą pamainomis: (4/2 savaitės, 6/2 savaitės, 4/4 savaitės);
  • Atlyginimas mokamas ir atostogų metu.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1700-3400 €/mėn. į rankas
Konkurencingą rinkoje darbo užmokestį bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo Jūsu darbo resultatų.
UAB Norlida

UAB Norlida

UAB Norlida - sparčiai besiplečianti transporto įmonė, dirbanti su tarptautiniais pervežimais.
informacija apie UAB Norlida
1851 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% higher than LT average)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1647 €
25% uždirba 1647-1806 €
25% uždirba 1806-1920 €
25% uždirba nuo 1920 €