SEZONINIS DARBAS vaisių ir daržovių gamyboje Kaune

6,30 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė - užsiimanti didmenine vaisių ir daržovių prekyba, šiuo metu ieško naujo kolegos (-ės) sezoniniam darbui vasarai į gamybos darbuotojo (-os) poziciją.

DARBŲ PRADŽIA - KUO SKUBIAU!

Pagrindinės darbo funkcijos:

  • Morkų valymas su įranga;
  • Taros plovimas;
  • Agurkų paruošimas, pakavimas;
  • Ir kiti pagalbiniai darbai gamyboje;

Darbo laikas: 08-00-17:00val.

Darbo vieta: Ateities pl., Kaunas.

Daugiau informacijos Tel.nr.: +370 607 93 666.

Reikalavimai:

Fizinė ištvermė;
Galimybė dirbti vėsesnėje aplinkoje;
Atsakingas požiūris į darbą;
Galimybė vykti savarankiškai į darbą/iš darbo.

Siūlome:

Draugišką kolektyvą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

6,30 €/val. neatskaičius mokesčių
~770 eur/mėn. į rankas

UAB „Advantus“

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.
See all ads of this company (21)