SISTEMŲ ANALITIKAS (-Ė)

2315-4133 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

TAU, turinčiam patirtį analizuojant informacines sistemas ir norinčiam įprasminti savo veiklą prisidedant prie vienos reikšmingiausių mūsų Valstybės sistemos vystymo.

MES, kuriantys informacines sistemas, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimus verslui bei viešajam sektoriui.

SIŪLOME išnaudoti savo potencialą šaunių kolegų komandoje, įgyvendinant įdomų darbą įvairialypiuose, įdomiuose ir labai reikšminguose projektuose, lankstų darbo grafiką, papildomą sveikatos draudimą ir rūpinimąsi emocine sveikata.

ĮVERTINSIME, jei turi analitinį mąstymą ir gebi aiškiai komunikuoti.

PATIKĖSIME didelės, svarbios, milijonus vartotojų aptarnaujančios informacinės sistemos analizę, dalyvavimą jos dalių projektavime.

  • Informacinių sistemų analizė;
  • Detalių veiklos reikalavimų specifikacijų rengimas;
  • Analizuojant reikalavimus, keliamus sistemos veikimui – rengimas detalių sistemos veikimo, plėtros, modernizavimo, sistemos veikimo projektavimo specifikacijų;
  • Dalyvavimas sistemos programavimo, testavimo, priėmimo bandymų, dokumentavimo, mokymų ir priežiūros veikloje;
  • Detalios veiklos reikalavimų specifikacijos vertinimo atlikimas;
  • Jūs būsite komandos dalimi, kuri padeda viešajam sektoriui turėti tobulesnes sistemas, padeda efektyviau jiems dirbti, tvarkantis su įvairiomis deklaracijomis, duomenų mainais tarp sistemų ar net valstybių ir kt. uždaviniais;
  • Jūs galite padėti projektuoti patogesnes ir efektyvesnes el. paslaugas, galite padėti rasti sprendimus ir suprojektuoti sistemas, kurios prisidės prie el. paslaugų kokybės didėjimo Lietuvoje ir už jos ribų.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina IT srityje);
  • Ne mažesnė nei 2 metų detalios sistemų analizės, projektavimo bei detalaus specifikavimo patirtis;
  • Gebėjimas atlikti pirminį reikalavimų, jų apimčių bei sudėtingumo vertinimą ir procesų analizę bei dokumentavimą;
  • Gebėjimas tiek analizuoti bei projektuoti naujos sistemos ar jos dalies veikimą, tiek gebėti įsigilinti į jau veikiančią sistemą ir analizuoti reikalingą jos plėtrą ar tobulinimą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Lyderystės kompetencijos: analitinis ir sisteminis mąstymas, iniciatyvumas;
  • Atsakingumas;
  • Komunikabilumas: gebėjimas kalbėti, klausyti ir rašyti, užduoti tinkamus klausimus Užsakovui, kad išsiaiškinti projektuojamos sistemos veikimo reikalavimus;
  • Gebėjimas paprastai ir aiškiai bei tiksliai rašyti specifikacijas, kad pagal jas suprastu ir Užsakovai numatomą veikimą ir programuotojai gebėtų tiksliai suprogramuoti.

Privalumai

  • Gebėjimas projektuoti duomenų modelį: esybių ryšių diagramas, jų aprašymus, suprasti duomenų bazės struktūras;
  • Procesų modeliavimo (BPMN), specifikacijų rašymo naudojant UML, naudotojo sąsajos projektavimo patirtis;
  • Patirtis viešajame sektoriuje;
  • Kvalifikaciją patvirtinantis tarptautiniu mastu pripažintas sertifikatas (arba nusiteikimas, gavus pasiūlymą, artimiausiu metu išsilaikyti UML, BPMN ar kitus sertifikatus);
  • Geros anglų kalbos žinios ir įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Mentorių, kuris padės lengvai įsilieti į darbus;
  • Tobulėjimo galimybes ir darbo perspektyvas;
  • Patogią darbo vietą Vilniaus centre („Vilniaus vartuose“) arba Kaune;
  • Nemokamą automobilio parkavimą arba nemokamą važiavimą viešuoju transportu;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Įdomų laisvalaikį ir šventes su kolegomis;
  • Darbo per nuotolį galimybes.

Atlyginimas

2315-4133 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Emplonet

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė – UAB „Novian PRO“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė. 2021 metų spalio 22 dieną „Novian PRO“ prisijungė prie IT infrastruktūros ir programavimo grupės „Novian“, tokiu būdu praplečiant tiek „Novian PRO“, tiek „Novian“ grupės galimybes Lietuvos ir tarptautinėse rinkose. Per daugiau nei 15 veiklos metų įmonė sukaupė didžiulę patirtį vykdydama valstybinius bei privataus verslo užsakymus, tame tarpe ir užsienio šalyse. Jau kelis metus vykdydama intensyvią inovacijų plėtrą vykdo tiriamuosius ir prototipų kūrimo projektus aviacijos, gynybos ir kosmoso srityse, pritaikant didžiųjų duomenų analitikos, mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto sprendinius.
See all ads of this company (47)