SIUNTŲ RUOŠIMO OPERATORIUS (-Ė) - PREKIŲ PAKUOTOJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Palanga - UAB „Trolių namas“

Darbo pobūdis

  • Užsakytų prekių rinkimas, rūšiavimas, sutikrinimas;
  • Pakavimas transportavimui (supakuojamos pilnai sukomplektuotos tvarkingos prekės);
  • Siunčiamų pakuočių skaičiaus sutikrinimas;
  • Gaunamų prekių priėmimas, tikrinimas, sandėliavimas;
  • Prekių užsakymų pildymas;
  • Internetinės parduotuvės ir sandėlio priežiūra, švaros palaikymas;
  • Klientų konsultavimas atsiimant prekes el. parduotuvės sandėlyje;

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba;
  • Kruopštumas ir atidumas;
  • Gebėjimas dirbti operatyviai, prisitaikyti prie kintančių situacijų.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Apmokymus, reikalingus darbui, visas priemones;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Karjeros galimybes;
  • Laiku mokamą atlyginimą, su perspektyva didėti.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Trolių namas“

„Trolių namas” jau daugiau kaip 26 metų patirties sukaupusi vaikiškų prekių parduotuvė. Mūsų el. parduotuvėje galite rasti platų aukščiausios kokybės žymiausių prekinių ženklų žaislų, rūbų ir prekių kūdikiams pasirinkimą.
informacija apie UAB „Trolių namas“
2
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2023 m.