Siuvimo technologas

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Lyra Group“

Darbo pobūdis

Brėžinių braižymas

Techninės dokumentacijos teisingas ir tvarkingas ruošimas

iškilusių gamybinių, technologinių problemų sprendimas

Reikalavimai

Išsilavinimas : siuvimo ar technologijų profesinis.

Gebėjimas dirbti su programomis : Microsoft office

AutoCad (privalumas)

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lyra Group“

„Lyra group“ – daugiau nei 30 metų patirtį turinti įmonė , vienijanti +430 savo srities profesionalų.
Įmonė yra skandinaviško stiliaus minkštų baldų gamintoja, bendradarbiauja su baldų prekybos tinklais, produkcija eksportuojama į Europos ir Skandinavijos šalis.
Efektyviai veiklai užtikrinti sistemingas ir sklandus procesų valdymas yra neatsiejama įmonės dalis.
Klientams siūlome pažangiausius sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias prekybos sąlygas.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Lyra Group“
1840 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
432
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1434 €
25% uždirba 1434-1742 €
25% uždirba 1742-2068 €
25% uždirba nuo 2068 €