UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

Skaitmeninės rinkodaros projektų administratorė (-ius) (galimybė dirbti 0,75 etato)

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

Darbo pobūdis

Pagrindinė funkcija: skaitmeninės rinkodaros projektų įgyvendinimo priežiūra
Informacijos ruošimas ir derinimas su klientais el. paštu ir telefonu
Suderintos informacijos talpinimas ir redagavimas vidinėse platformose
Dalyvavimas susitikimuose su partneriais iš kitų regionų
Prireikus – pagalba kitiems komandos nariams

Reikalavimai:

Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
Žingeidumas, savarankiškumas ir geri planavimo įgūdžiai
Puikios lietuvių kalbos žinios
Labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu

Privalumai:
Domėjimasis skaitmenine rinkodara ir jos tendencijomis

Ką siūlome mainais:

Įdomų ir dinamišką darbą su klientais iš įvairiausių verslo segmentų
Draugišką ir profesionalią komandą, kurioje dirbame, mokomės ir tobulėjame drauge
Visas darbui reikalingas priemones ir išsamius įvadinius mokymus
Puikią atmosferą kūrybiškumui ir idėjoms reikšti
Patogią darbo vietą moderniame verslo centre Perkūnkiemyje
Trumpesnę darbo savaitę (I-IV 8:30-16:30, V 8:30-14:30)
Galimybę dirbti nepilnu (0,75) etatu ir darbą derinti su studijomis

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame jau tris dešimtmečius Lietuvoje sėkmingai veikianti rinkodaros agentūra, priklausanti Vokietijos įmonių grupei Heise Regio Concept, besispecializuojanti skaitmeninės rinkodaros sprendimuose, skirtuose smulkaus ir vidutinio verslo, veikiančio Lietuvos rinkoje, poreikiams. Prie skaitmeninės rinkodaros skyriaus komandos kviečiame prisijungti skaitmeninės rinkodaros projektų administratorę(-ių), kuri(s) kruopščiai ir atsakingai rūpintųsi smulkių ir vidutinių klientų skaitmeninės rinkodaros projektų įgyvendinimo priežiūra.
informacija apie UAB „SAULĖS SPEKTRAS“
2848 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1425 €
25% uždirba 1425-2199 €
25% uždirba 2199-3349 €
25% uždirba nuo 3349 €