DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

1600-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šilutė - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

DARBO POBŪDIS:

  • efektyviai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą (8 asmenų komanda), jog būtų užtikrintas kokybiškas ir mandagus klientų aptarnavimas;
  • aktyviai konsultuoti klientus, pasakoti apie statybinių prekių savybes ir panaudojimą;
  • rūpintis ekspozicijos tvarka, švara, savalaikiu prekių užsakymu ir išstatymu į lentynas;
  • ruošti komercinius pasiūlymus klientams, užtikrinti savalaikį užsakytų prekių pristatymą;
  • naujų klientų ir tiekėjų paieška, derybų vedimas;
  • darbo laikas nuo 8:00 iki 17:00 darbo dienomis.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI:

  • žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą;
  • vadovaujamojo darbo patirtis;
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus;
  • gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus.

MES JUMS SIŪLOME:

  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant UAB „Litorina” parduotuvėse;
  • draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
  • įmonės automobilį;

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad uždaroji akcinė bendrovė „UAB Litorina“ (įmonės kodas ), adresas: Pramonės g. 5, Šilutė, el. pašto adresas: gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu.
Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą galite gauti el. paštu arba paskambinę tel. Nr.
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1962 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2998
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1641 €
25% uždirba 1641-2196 €
25% uždirba nuo 2196 €