UAB „Peraltis“

SPAUSDINIMO OPERATORIUS

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Peraltis“

Darbo pobūdis

  • darbas popierinių puodelių gamybos skyriuje su fleksografinės spaudos mašina;
  • spaudos mašinos priežiūra technologinio proceso metu;
  • parametrų nustatymas, sureguliavimas pagal technologines korteles;
  • kokybiškos spaudos užtikrinimas;
  • tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingas požiūris į darbą;
  • noras mokytis bei kelti kvalifikaciją – pradiniame etape (esant poreikiui) dirbsite komandoje su patyrusiu specialistu;
  • darbo patirtis gamyboje prie įrenginių arba turimos mechanikos žinios/supratimas;
  • darbo patirtis su spausdinimo mašina - didelis privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • galimybę apžiūrėti darbo vietą prieš įsidarbinant;
  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas;
  • darbą kas savaitę besikeičiančiomis pamainomis:
rytinė pamaina: 6:00-14.00val, popietinė pamaina 14.00-22.00val
  • mokamus pusantro darbo užmokesčio dydžio priedus už dirbtus viršvalandžius;
  • galimybę kelti kvalifikaciją;

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
plius kasmėnesiniai priedai nuo pasiektų rezultatų. Atlyginimas yra sutariamas įvertinus pradinę patirtį bei įgūdžius. Kylant kompetencijai, atitinkamai didėja ir bazinė atlyginimo dalis.

tai modernus vienkartinių popierinių puodelių gamintojas Lietuvoje.
Naujos modernios įrangos dėka gaminantis aukštos kokybės produktus prekybos automatams bei HoReCa sektoriui.
informacija apie UAB „Peraltis“
2174 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1466 €
25% uždirba 1466-1687 €
25% uždirba 1687-2564 €
25% uždirba nuo 2564 €