MB „Modhouse“

Stalius/Dailidė, Plataus profilio statybininkai

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „Modhouse“

Darbo pobūdis

Karkasinių modulinių namelių statyba. Įdomūs ir skirtingi projektai.
Nameliai surenkami gamykloje.
Jungiamųjų modulių užbaigiamieji darbai kliento sklype.
Darbas su medienos konstrukcijomis, skardos montavimas, apšiltinamojo sluoksnio įrengimas, langų montavimas, smulkūs santechnikos ir elektros darbai, grindų dangos montavimas, dailylenčių dažymas ir montavimas.

Darbas nuolatinėje vietoje. Darbas šiokiadieniais nuo 08:00 - 17:00.

Laisvi Savaitgaliai.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant prie karkasinių namų statybos.
Gebėjimas skaityti brėžinius.
Gebėjimas naudotis įrankiais (Medienos pjovimo staklės; suktuvas/gręžtuvas; viniakalė ir t.t.)
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nemokama Kava

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

Karkasinių modulinių namelių projektavimas ir gamyba. Kilnojamų namelių gamybą. Mūsų gaminami nameliai gali būti pritaikyti gyvenimui ar komercijai.