Arlanga įmonių grupė

Stalius/gamybos darbuotojas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jūsų funkcijos gali būti sekančios:
  • Darbas medinių langų gamybos ceche prie pozicinių įrengimų
  • Darbas su pniaumatiniais ir elektriniais įrankiais.
  • Medinių langų stiklinimas, kaustymas aliuminio profiliais.
  • Medinių langų furnituros montavimas.
  • Darbas dviem pamainom, nuo pirmadienio iki penktadienio:
I pamaina 06.00-14.50; II pamaina 14.50-23.40;

Reikalavimai darbuotojui

Geras fizinis pasiruošimas, kruopštumas, atsakingumas ir darbštumas,
siekis užtikrinti aukštą gaminių kokybę;
Staliaus darbo patirtis - didelis privalumas;

Mes siūlome:

Galimybe augti pareigose ir pereiti į vadybininko poziciją.
Stabilų darbą įmonėje, kurioje vertinamas kiekvieno darbuotojo indėlis.
Draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus.
Tradicines pramogas ir šventes, bei dovanas asmeninių švenčių proga.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Vidutinis siūlomas atlyginimas po bandomojo laikotarpio 7,75 eur/val į rankas.
Atlyginimo dydis priklauso nuo darbo rezultatų.
Kvalifikacijos lygiui ir darbo našumui kylant, atlyginimas auga.

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis