Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BM Service“

Stalius - GK montuotojas Švedijoje

13-14 €/val. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „BM Service“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių gipso montuotojų darbui Švedijoje.
Sienų, lubų karkaso montavimas;
Gipso – osb plokščių montavimas;
Fasadinių plokščių montavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis;
Gebėjimas skaityti brėžinius;
Atidumas detalėms, atsakingumas;
Pareigingumas, kruopštumas, motyvacija darbui.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas bei solidų darbo užmokestį;
Siūlome laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas modernioje įmonėje su geru kolektyvu;
Siūlome Jums naujas galimybes sparčiai augančioje įmonėje su gerai žinomais pasaulyje užsakovais.
Apgyvendinimą bute su visais patogumais ir internetu
Pasirūpiname Jūsų kelionės išlaidomis į/iš objektą (kelionės bilietai ir transportas);
Visas darbo priemones bei aprangą, reikalingus Jūsų darbui atlikti
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe

Atlyginimas

13-14 €/val. į rankas

UAB „BM Service“ – tai nuo 2006 m. veikianti atestuota įmonė vykdanti statybos, elektros tinklų, apsaugos sistemų, telekomunikacinių tinklų, automatikos sistemų įrengimo darbus.
Nuo 2017 m. dirbame Švedijos rinkoje.
Esame Lietuvos statybininkų asociacijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų nariai.
informacija apie UAB „BM Service“
1450 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1198 €
25% uždirba 1198-1281 €
25% uždirba 1281-1557 €
25% uždirba nuo 1557 €