Standartų technologas (-ė)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • produktų ženklinimo informacijos rengimas;
  • specifikacijų apie produktus ir žaliavas rengimas, tvarkymas ir savalaikis atnaujinimas;
  • etikečių, apvalkalų, plėvelių, priedų bei prieskonių specifikacijų katalogų rengimas ir atnaujinimas;
  • technologinių procesų aprašymų rengimas;
  • dalyvavimas naujų produktų kūrimo procese;
  • dalyvavimas gamybos ceche vykstančiuose audituose;
  • receptūrų suvedimas į programą.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis maisto technologijų išsilavinimas;
  • ES ir LR teisės aktų, reglamentuojančių kokybės vadybos sistemas, ženklinimą, standartus, žinojimas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
  • technologinių procesų, žaliavų ir maistinių priedų kokybinių reikalavimų išmanymas;
  • gebėjimas valdyti ir sisteminti informaciją, rengti išvadas.

  • profesinį augimą maisto technologų - profesionalų komandoje;
  • asmeninį augimą dinamiškoje gamybinėje aplinkoje;
  • darbo vietą patikimoje bei stabiliai augančioje įmonėje.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų, kiekvienu atveju derinamas individualiai.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (11)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
399
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.