Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vidara“
More about company »

STATINIO STATYBOS VADOVAS (-Ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Vidara“

Darbo pobūdis

Statinio projekto įgyvendinimas nuo statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti.
Vadovavimas statybos ir remonto darbams:

Darbų grafikų rengimas ir jų vykdymo kontrolė;
Darbų planavimas, koordinavimas ir vykdymas;
Subrangovų darbų kontrolė;
Paraiškų ruošimas ir teikimas;
Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų statybvietėje užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas statybos srityje;
Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas, kruopštumas;
Statybos procesų išmanymas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
Darbas kompiuterinėmis programomis (Windows, MS office);
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą;
Įmonės automobilį;
Mokymosi ir tobulėjimo galimybes.

Privalumas:

Gyvenantiems Marijampolės apskrityje.
Kita:

Informacija telefonu Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
Stabilus atlyginimas bei priedai, priklausantys nuo Jūsų darbo rezultatų. Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

UAB Vidara įsteigta 1992 m. Marijampolėje. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – prekyba statybinėmis medžiagomis ir statybos - restauracijos darbai.
UAB Vidara turi 6 prekybos salonus, kurie įkurti pagrindiniuose šalies miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir Utenoje, bei tris lankstinių gamybos cechus, kurie yra Vilniaus, Klaipėdos ir Marijampolės miestuose. Prekiaujama: stogų ir fasadų dangomis bei jų priedais, stogo saugos ir apsaugos nuo žaibo elementais, stogo langais, difuzinėmis plėvelėmis, lietaus vandens nuvedimo ir kaminų sistemomis bei fasadų apdailos ir apšiltinimo medžiagomis.
Informacija apie UAB „Vidara“
976 €
Vid. atlyginimas bruto
77
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 696 €
25% uždirba 696-907 €
25% uždirba 907-1191 €
25% uždirba nuo 1191 €
Vadovas: Darius Kemeraitis