Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Projektana"
More about company »

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Kaunas - UAB "Projektana"

Darbo pobūdis

Statybos darbų organizavimas, vykdymas objektuose;
Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
Objektui numatytų resursų kontrolė, medžiagų tiekimo užtikrinimas.
DARBAS VISOJE LIETUVOS TERITORIJOJE.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
Statybos proceso ir technologijų išmanymas;
Gebėjimas planuoti procesus, organizuoti pavaldinių darbą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas;

Privalumai:
Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
Savarankišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
Visas socialines garantijas.

UAB "Projektana" sėkmingai dirbanti statybos įmonė, kurios pagrindinės veiklos kryptys yra polinių pamatų bei atraminių sienų individualiai, komercinei ir pramoninei statybai projektavimas ir įrengimas.
Informacija apie UAB "Projektana"
1128 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
177
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Raimonda Macevičiūtė