Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kesrama“

Statybos darbų vadovas (prie kelių)

1800-2350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Kesrama“

Darbo pobūdis

Infrastruktūros statybos objektų darbų organizavimas,
vykdymas ir koordinavimas.
Vadovavimas darbininkų brigadai.
Statybos dokumentų pildymas ir administravimas.
Užtikrinimas darbų saugos ir kokybės statybvietėje.

Reikalavimai darbuotojui

Turite statybos vadovo darbo patirties.
Darbo patirtis prie kelių (privalumas).
Gebate vadovauti komandai ir organizuoti darbus.
Esate atsakingas, gebantis dirbti ir savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve.
Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

1800-2350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, ir bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu

UAB „Kesrama“ – veržli, sėkmingai veikianti įmonė, sukaupusi ilgametę patirtį plėtojant įvairius infrastruktūros, inžinerinių tinklų ir statinių objektus. Įgijusi klientų pasitikėjimą savo veiklą vykdo visoje Lietuvoje.
informacija apie UAB „Kesrama“
1283 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1057 €
25% uždirba 1057-1252 €
25% uždirba 1252-1573 €
25% uždirba nuo 1573 €