Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Bonava Lietuva, UAB

Statybos darbų vadovas

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Bonava Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Mes kuriame gyvenamuosius namus ir kaimynystes, kuriuose žmonės mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe. Tai mūsų vizija, kuri kiekvieną dieną mus veda į priekį. Komandiškai siekdami šio tikslo, vadovaujamės pagarba grįsta skandinaviška organizacine kultūra. Tikime, jog kiekvienas narys turi būti pastebėtas ir įvertintas.

Būdamas Statybos darbų vadovu, jūs turėsite:

  • Užtikrinti aukštą kokybę ir saugų statybvietės darbų vykdymą;
  • Prižiūrėti subrangovų darbą statybvietėje, koordinuoti jų veiklą;
  • Koordinuoti ir valdyti statybos darbus, kad jie būtų atlikti laiku ir pagal Darbo projektą;
  • Kontroliuoti darbų ir naudojamų medžiagų kiekius ir kokybę;
  • Tvarkyti dokumentaciją, susijusią su statybos procesų vykdymu pagal nustatytus įmonės standartus bei teisės aktus.

Reikalavimai darbuotojui

Esate laukiamas Bonava komandoje, jei:

  • Turite atitinkamą aukštajį išsilavinimą statybų srityje;
  • Turite ankstesnės patirties, dirbant statybos darbų vadovu (patirtis - privalumas);
  • Galite būti charakterizuojamas kaip patikimas ir sąžiningas asmuo, siekiantis kokybės ir norintis tobulėti;
  • Esate orientuotas į rezultatus, gebantis greitai ir tinkamai reaguoti įvairiose situacijose;
  • Gerai mokate lietuvių kalbą ir turite šnekamosios anglų bei rusų kalbos įgūdžius.

Prisijunkite prie mūsų!

  • Tapęs mūsų komandos nariu, dirbsite tarpkultūrinėje aplinkoje;
  • Įgysite platų žinių spektrą ir vietą, kurioje galėsite augti ir tobulėti;
  • Prisidėsite prie ambicingų projektų įgyvendinimo;
  • Galėsite naudotis įmonės motyvaciniu paketu, įskaitant papildomą sveikatos draudimą ir dar daugeliu kitų privalumų;
  • Jūsų lauks atsakingas ir įdomus darbas draugiškame kolektyve.
  • Siūlomas darbo užmokestis nuo 2000 iki 3000 eur brutto (priklausomai nuo kompetencijos), papildomai metiniai priedai pagal pasiektus darbo rezultatus.

/#LI-DNI

Įmonė siūlo

  • Kompetencijų ugdymas.
  • Papildomos atostogos.
  • Darbo ir laisvalaikio balansas.
  • Papildomas sveikatos draudimas.
  • Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas.
  • Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai metinis priedas pagal pasiektus darbo rezulatus

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. 1300 darbuotojų subūrusi Bonava stato gyvenamuosius būstus Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Iki šiol bendrovė yra pastačiusi 40,000 namų, o grynoji bendrovės pardavimo apyvarta 2023 m. sudarė apie 1,2 mlrd. eurų. Bendrovės Bonava akcijomis ir žaliosiomis obligacijomis prekiaujama Stokholmo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“.
informacija apie Bonava Lietuva, UAB
5282 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3044 €
25% uždirba 3044-3395 €
25% uždirba 3395-4076 €
25% uždirba nuo 4076 €