DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta pramonės / gamybos kategorijoje

Statybos darbų vadovo asistentas (-ė) meistras (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - „Teltonikos“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Pagrindinė Jūsų atsakomybė būtų - pagalba darbų vadovui statybos darbų aikštelėje.

  • Atliekamų darbų technologijos ir kokybės kontrolė
  • Statybinės dokumentacijos pildymas
  • Objekto tvarkos, darbų saugos užtikrinimas
  • Medžiagų tiekimo organizavimas
  • Atliktų darbų kiekių skaičiavimas
  • Ataskaitų ruošimas
  • Kitų statybos vadovo pavestų darbų vykdymas

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas techninis išsilavinimas inžinerijos, energetikos, panašiose srityse
  • Statybos darbų technologijų išmanymas
  • Panašaus darbo patirtis statybos darbų vadovo asistento arba meistro pareigose arba inžinerijos, energetikos, statybos, panašių profilių darbuose
  • Savarankiškumas, atsakingumas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, privalumas – AutoCAD, MS Project, Trimble)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Darbo laikas 7:00 -15:30

MES SIŪLOME

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio rėžiai nuo 15 Eur/val. iki 20 Eur/val. priklausomai nuo patirties.
Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prieš mokesčius.

„Teltonikos“ įmonių grupė

Esame „Teltonikos“ įmonių grupė, vienijanti daugiau kaip 2300 darbuotojų komandą visame pasaulyje. Kuriame išskirtinius, saugius bei patikimus daiktų interneto sprendimus, kuriuos eksportuojame į daugiau nei 150 šalių, o savo biurus turime daugiau nei 20 valstybių visuose pasaulio kontinentuose. Siekiame tapti pasauliniu lyderiu kuriančiu ir gaminančiu unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie padėtų žmonėms.

Visoje įmonių grupėje puoselėjame tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūrą bei užtikriname geriausias sąlygas darbuotojams tobulėti ir augti. Esame atviri, pasirengę sudaryti sąlygas kūrybiškiems, žingeidiems savo srities profesionalams, norintiems prisidėti prie aukštųjų technologijų įmonių vystymo.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
See all ads of this company (40)
informacija apie „Teltonikos“ įmonių grupė
7301 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5 karto didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4452 €
25% uždirba 4452-6360 €
25% uždirba 6360-7950 €
25% uždirba nuo 7950 €